« بازگشت

توضیح در ارتباط با مشکل پرداخت نشده برخی دامنه ها و عدم تایید از جانب نیک و لغو دامنه ها

  • جمعه, 28th آوریل, 2023
  • 12:32بعد از ظهر

با سلام و احترام
امسال همه قرار داد ها ۴ اپریل منقضی شدند برای همه نماینده ها ولی قرار داد فعال بود و توکن جدید برای قرار داد جدید برای استفاده ارائه نشده بود .
به همین دلیل و فعال بودن طبق قرار داد قبلی میشد درخواست ثبت کرد و برای اینکه بشه ثبت کرد ما اقدام به ثبت با همان شناسه قبلی کردیم تا توکن برای شناسه جدید بدهند و بشه سوئیچ کرد و وضعیت قرار داد قبلی هم فعال بود و منقضی نبود و اعتبار هم داشت و اگر اعتبار نداشت امکان ثبت درخواست نبود و مطمئنا اخطار Not enough credit for your request دریافت میکردید که پیشتر نیز این مورد براتون پیش اومده و مطلع هستید .

چون همه شرکت ها در یک روز امسال منقضی شدند و روش سرتیفیکیت رو به توکن تغییر دادند و کلی مشکل احراز هویتی بوده نیک اصلا جواب نمیدادند که بشه این مورد را پیگیری کرد و تلفن هاشون ۲ روز است که وصل شده است و دامنه ها بلاتکلیف بودند و با این وضعیت بهترین انتخاب لغو دامنه هایی بود که لغو نشده بودند .
وگرنه راهکارش اینه که دامنه ها رو انتقال بدن به شناسه جدید که بشه پرداختشون رو زد ولی متاسفانه جواب ندادند و در نهایت لغو دامنه ها زده شد که از مجدد قابل ثبت باشد .
هزینه ها برگشت خورده است و با نیک برای تایید سریعتر صحیت شده است.

لطفا مجدد درخواست این دامنه ها را بزنید تا مجدد بررسی گردد و دامنه ها ثبت بشود .

از مشکل ایجاد شده عذر خواهی میکنیم و ما نیز واقعا تمام تلاش خود برای رفع این مشکل را کرده ایم و کلا ۲۸۵ دامنه با این شرایط همراه است که امید واریم سریعتر پیش از رزرو سایرین اقدام به ثبت مجدد آنها نمایید .